1996 yılında Niğde/Bor Okçu kalesi mevkiinde bir konkasör  tesisi ile faaliyetine başlayan firmamız şu anda kalite kapasite ve performansı ile bölgesinde önemli bir konumuna yükselmiştir. Her geçen yıl makine parkını güçlendiren As inşaat tecrübesi ve kalitesi ile de tercih edilen firma olmuştur.

Firmamız 4 adet komple konkasör tesisi, iş makinaları,  nakliye grubu ve teknik personeli ile bazaltik kayaçta çalışmalarını sürdürmektedir.  Kayaç cinsi ,özelliği ve firma olarak titiz çalışmalarımız sonucunda üretimimiz, gerek karayolları teknik şartnamesi, gerek TCDD kriterlerine gerekse beton agregasına uygun olarak sağlanmaktadır.

Şirketimiz karayolları işlerinde, özellikle taşmastik asfalt agregasının kriterlerine uygunluğu , makine ekipman yeterliliği, bilinçli ve eğitimli yönetimi ile otoyol ve BSK işleri yapan Nurol,Kolin,Yüksel gibi firmalara başarılı taşeronluklar  yapmıştır.

TCDD işlerinde de balast teknik şartnamesine uygunluğu ile Türkiye üzerinde seçkin ocaklara sahip olan firmamız yüksek hızlı tren projelerine ve TCDD konveyör hatların ihtiyaçlarına gerekli balast taşını kurulduğundan bu yana zamanında ve standartlarına uygun olarak temin etmiştir.

Firma olarak  misyonumuz; kalite standartlarımızı, makine ekipman gücümüzü, teknoloji kullanımımızı çevreye olan duyarlılığımızı her geçen gün arttırarak devam ettirmektir. Bunun  yanında gerek kurum işleri gerekse özel sektörün ihtiyaçlarını söz verdiğimiz sürede ve kalitede tamamlamak en önemli şirket politikamızdır. Bu bağlamda gelişerek büyüyen As inşaatın hizmet çizgisini bozmadan yoluna devam etmek en önemli hedefidir