1996 yılında Niğde/Bor ‘da bir konkasör  tesisi ile başlayan As inşaat daha sonra yatırımlarını hem kendi içerisinde sermaye artırımına hem de farklı sektörlere yapmıştır.

İlk olarak Niğde/Bor’ da bulunan bir özel firmaya ait beton büz fabrikasını satın alıp ürün yelpazesini geliştirerek farklı sektördeki ilk yatırımına girmiş oldu. Daha sonra bölgenin en modern gelişmiş ve yüksek kapasiteli parke,bordür ve beton ürünleri fabrikasını kurdu.

As inşaat Adana-Ankara E90 karayolu üzerinde Ayyıldız Petrol adı altında akaryakıt istasyonu dinlenme tesislerinin kurulumu ve işletilmesi ile yine farklı sektördeki yatırımlarına bir yenisini eklemiştir.

Türkiyedeki modern bahçecilikte büyük yeri olan, 8 senedir faaliyetlerini sürdüren ASpole beton yapı malzemeleri, modern meyve yetiştiriciliğinde Türkiye’nin her bölgesine iş yaparak adını duyurmuştur.

2012 yılında faaliyetine başlayan ASbor sigorta ; Güneş ve Anadolu sigorta acentalıkları ile müşterilerimize bu alanda da hizmet vermeye başlamıştır.

Son olarak hazır beton sektöründe faaliyet gösteren Asbeton firması kurularak, 20 senelik agrega tecrübemiz kullanıcıya hazır beton olarak sunulmaktadır.